Naujausios
Renovuotame Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos stadione surengtos 2026 metų Šiaulių rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės, į kurias atvyko atstovai iš Ginkūnų, Gruzdžių, Kairių, Kuršėnų kaimiškosios, Kuršėnų miesto, Kužių, Meškuičių, Šakynos, Bubių, Šiaulių kaimiškosios seniūnijų. Varžybose dalyvavo 3 seniūnijų seniūnai – nuolatinis ir aistringas sportinių varžybų dalyvis Artūras Šulčius (Kairiai), seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė (Kuršėnai) bei Evaldas Gudžiūnas (Šakyna).
Dalyviai rungtyniavo futbolo, krepšinio, tinklinio, šaškių, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės rungtyse. Pasiekti rezultatai.
Bendroje įskaitoje daugiausia taškų – 41 – surinko Gruzdžių seniūnija. Kuršėnų kaimiškoji seniūnija – 31 taškas, Šakynos seniūnija – 28 taškai, Kužių seniūnija – 27 taškai, Kairių seniūnija – 22 taškai, Kuršėnų miesto seniūnija – 20 taškų, Bubių seniūnija – 9 taškai, Šiaulių kaimiškoji seniūnija – 4 taškai, Ginkūnų seniūnija – 3 taškai, Meškuičių seniūnija – 2 taškai.
Pagal tradiciją kitų metų žaidynės vyksta toje seniūnijoje, kuri laimi komandinę įskaitą. Todėl 2027 metais žaidynės turėtų keltis į Gruzdžius.
Komanda, sporto šakų nugalėtoja, rugpjūčio 22 dieną atstovaus Šiaulių rajonui Šiaulių apskrities žaidynėse Radviliškyje. Finalinės Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybos bus surengtos rugsėjo mėnesį Palangoje.