
Naujausios
Geriausias dalykas, susijęs su vandens šildytuvais be rezervuarų arba momentinių vandens šildytuvų, yra tai, kad jie tiekia karštą vandenį tik tada, kai jo reikia. Tai reiškia, kad jis veikia tik tada, kai įjungiate maišytuvą arba dušą.
Ar kada susimąstėte, kaip veikia momentinis vandens šildytuvas? Štai kaip:
1) Procesas prasideda, kai atsukate karšto vandens čiaupą;
2) Tada srauto jutiklis pajus vandenį iš įleidimo angos;
3) Srauto jutiklis suaktyvins kaitinimo kameroje esantį kaitinimo elementą, kad būtų pašildytas;
4) Kai vanduo teka per šildymo kamerą, jis akimirksniu įkaista;
5) Šildymas sustos, kai srauto jutiklis aptiks, kad vanduo sustojo arba kai išjungsite čiaupą.
Kaip ir bet kuriuose vandens šildytuvuose, galite reguliuoti temperatūrą pagal tai, ko norite. Tačiau, nepamirškite, kad įeinančio vandens srautas gali turėti įtakos ištekančio vandens temperatūrai. Tai reiškia, kad išeinančio vandens temperatūra gali būti aukštesnė, jei įeinančio vandens slėgis yra žemas.
Dušo patirtį taip pat gali paveikti standartinės dušo rankenos. Norėdami pagerinti dušo patirtį, naudokite dušo rankenas su daugybe purškimo režimų, pvz., purškimo rūko, masažo purškimo arba jų derinio, ir yra sukurtos žemam vandens slėgiui.
Kalbant apie montavimą, momentiniai vandens šildytuvai paprastai pakabinami ant vonios sienų ir gali būti bet kada lengvai montuojami. Kai kuriose šalyse momentiniai vandens šildytuvai taip pat gali būti naudojami kaip įvairių prietaisų, tokių kaip indaplovės ir skalbimo mašinos, ar net saulės vandens šildymo sistemos stiprintuvas.
Tik nepamirškite: pirkdami momentinius vandens šildytuvus ieškokite kokybiškų ir papildomų funkcijų, kurios gali suteikti komforto, saugumo ir ramybės. Momentiniai vandens šildytuvai puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms ir turi daugybę funkcijų, užtikrinančių kokybišką karšto dušo laiką.