Naujausios
Šventinę Joninių savaitę sustiprinta policijos kontrolė keliuose duoda rezultatų, kurie neramina. Stipriai nuo alkoholio apsvaigusių vairuotojų išaiškinta kone visuose Šiaulių apskrities rajonuose. Neapsieita ir be jų sukeltų avarijų.
* Birželio 22-osios rytą Šiaulių rajono Šakynos miestelyje 37 metų vyras, vairuodamas automobilį „Škoda“, jo nesuvaldė, kliudė kelio atitvarus ir nuvažiavo nuo kelio.
Avarijos sukėlėjui nustatytas 1,74 promilės girtumas.
* Birželio 22 dieną, po pietų, Joniškyje, Aido gatvėje, prie automobilio „Mazda 6“ vairo pričiuptas neblaivus 39 metų vyras. Pareigūnai nustatė 1,75 promilės girtumą.
* Birželio 22 dienos vakarą Kelmės rajono Lupikų kaime girtas 59 metų vyras vairavo automobilį „Toyota Avensis“.
Įtariamasis, kuriam nustatytas 2,72 promilės girtumas, sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
* Birželio 23-iosios vakarą, prieš pat vidurnaktį, Akmenės rajone, Vienrankių kaime, girtas 34 metų vyras vairavo automobilį „VW Passat“. Vairuotojui nustatytas 1,94 promilės girtumas.
* Birželio 23-iosios vakarą, prieš aštuonias, girtas ir neturintis teisės vairuoti transporto priemonę, Radviliškio rajone, Šeduvoje, prie automobilio „Škoda Fabia“ vairo sulaikytas 61 metų vyras.
* Birželio 24 dieną, po 18 valandos, Šiauliuose, Paukščių take, 67-erių vyras, būdamas 2,41 promilės girtumo, vairavo automobilį „Nissan Qashqai“ ir kliudė stovėjusį „Lexus“. Avarijos sukėlėjas nuvažiavo iš eismo įvykio vietos.
Eismo įvykio metu apgadinti automobiliai, žmonės nenukentėjo.
* Birželio 25-osios naktį Šiauliuose, Sembos gatvėje, prie automobilio vairo sulaikytas (2,57 promilės) „Mercedes Benz C200“ vairavęs 28-erių vyras.
Visais paminėtais atvejais dėl girtumo prie vairo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Avarijos sukėlėjams teks atlyginti ir padarytą žalą.