
Naujausios
Anot moters, ji buvusi priblokšta, kuomet, urmu įsigijusi penkis drabužių maišus, juos atvėrė ir išvydo turinį.
"Ne drabužiai, o skarmalai: kraujuoti, suplyšę, purvini, dvokiantys", – sakė moteris.
Anot šiaulietės, maišuose buvę drabužiai – visai ne iš Jungtinės Karalystės, kaip tikino apie aukštą kokybę jai telefonu kalbėję šiauliečiai prekeiviai, o greičiausiai iš Lietuvos konteinerių. Įsigytuose maišuose moteris sakė radusi labai purvinų ir tepaluotų geležinkeliečio švarkų, palaidinių su Olimpinės dienos užrašais, kaklaraiščių su Pakruojo rajono savivaldybės simbolika, panaudotų apatinių kelnaičių ir t.t.
Pasidomėjusi, ką internete apie šį pardavėją iš Šiaulių rašo kiti dėvėtų drabužių pirkėjai, šiaulietė sužinojo, kad tokių, kaip ji, pasibaisėjusių ir nusivylusių gausybė.
"Jie telefonu maloniai sako, kad drabužiai maišuose – tikrai geros kokybės. Net nuotraukų įsidėję reklaminių. Realybėje – vaizdas šokiruojantis", – sakė į redakciją užėjusi moteris.
Esą pareiškusi pretenzijas dėl kokybės, šiaulietė sulaukė netikėtos reakcijos – keiksmažodžiai, grasinimai, vulgarios sms žinutės ir t.t.
Minėti pardavėjai, anot pašnekovės, nuolatos keičia telefonų numerius, paskyrų pavadinimus. Drabužius maišuose, kurių mažiausias įsigyjamas kiekis dešimt vienetų, jie pardavinėja iš Šiauliuose, Žemojoje gatvėje esančių garažų.
Ji teigė norinti įspėti urmine prekyba besidominčius gyventojus nepakliūti ant sukčių kabliuko, pataria atvykus įsigyti dėvėtų drabužių urmu pardavėjų akyse išversti bent vieną maišą ir įsitikinti, kad drabužiai tikrai tokios kokybės, kokios tikimasi.
"Būkite budrūs. Nepataikykite ant sukčių", – perspėjo šiaulietė.
